Výrobný pracovník v TRNAVE - UBYTOVANIE ZDARMA, práca v sede, ODMENA po skúšobnej dobe 120€

Job offer detail

Typ práce:

AUTOMOTIVE A OSTATNÁ VÝROBA
AUTOMOTIVE A OSTATNÁ VÝROBA - AUTOMOBILOVÝ PRIEMYSEL - Operátor strojov a zariadení - Automotive
AUTOMOTIVE A OSTATNÁ VÝROBA - STROJÁRSTVO - Operátor strojov a zariadení / Operátor vo výrobe - Strojársky priemysel
AUTOMOTIVE A OSTATNÁ VÝROBA - TEXTILNÝ, KOŽIARSKY, ODEVNÝ PR. - Operátor strojov a zariadení - Textilný priemysel
Operator

Náplň práce:

- jednoduchá manuálna práca vo výrobnej spoločnosti
- práca s jemnými komponentmi
- kontrola kvality vyrobených produktov
- vytváranie zápisov odvedenej práce

Požadujeme:

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke - 8 hod. zmeny ( VÍKENDY VOĽNÉ)
- precíznosť
- samostatnosť
- práca VHODNÁ aj pre ZŤP ( prispôsobené pracovné prostredie vo firme)

Benefity:

- fyzicky a psychicky nenáročná práca
- dochádzkový a výkonnostný bonus každý mesiac
- odmena po odpracovaní skúšobnej doby 120€
- zabezpečené dotované stravovanie priamo na pracovisku
- dovoz/odvoz na/z pracovnej zmeny je zabezpečený autobusovou dopravou zdarma v rámci Trnavy
- III. pilier DDS
- firemné akcie
- príplatky podľa zákonníka práce

Lokalita:

Trnava, Trnavský kraj

Plat:

od 600 €

Typ pracovného pomeru:

trvalý pracovný pomer

Vzdelanie:

základné vzdelanie

Popis spoločnosti:

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou bielej techniky - spotrebičov do domácnosti.

421911956358
Jana Mankosova

Respond to the offer