Privezieme a odvezieme Ťa do práce AUTOBUSOM z okolia: Čierna n. Tisou - Kr. Chlmec - Slovenské Nové Mesto - Kechnec na 12 hodinové zmeny!!! Operátor výroby!

Job offer detail

Typ práce:

AUTOMOTIVE A OSTATNÁ VÝROBA - AUTOMOBILOVÝ PRIEMYSEL - Operátor strojov a zariadení - Automotive
AUTOMOTIVE A OSTATNÁ VÝROBA - STROJÁRSTVO - Montážnik / Montér - Strojár
Operator

Náplň práce:

- obsluha liniek - montáž komponentov
- práca v stojii
- kontrola kvality výrobkov
- dodržiavanie požiadaviek na množstvo vyrobených komponentov

Požadujeme:

- stredoškolské vzdelanie
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať v zmenovej prevádzke 12-hodinové
- skúsenosť s prácou vo výrobe VÝHODOU
- zodpovedný prístup k práci

Benefity:

- Zabezpečená doprava cez: Čierna nad Tisou - Biel - Dobrá - Kráľovský Chlmec - Somotor - Streda nad Bodrogom - Viničky - Borša - Slovenské Nové Mesto - Palháza - Hollóháza - Kechnec

- nástupná mzda 500 eur
- výplata vždy na účte do 15. v mesiaci
- možnosť odporučiť známich
- 12 hodinové zmeny
- príplatky za prácu v noci, za nadčasy, sviatky a víkendy
- výkonnostné odmeny už počas skúšobnej doby
- možnosti odborného rastu a kariérneho postupu
- čisté sterilné a bezprašné prostredie
- práca s najnovšími technológiami

Lokalita:

Kechnec, Košický kraj

Plat:

dohodou

Typ pracovného pomeru:

TPP

Vzdelanie:

stredoškolské bez maturity

Popis spoločnosti:

zahraničná automotive spoločnosť

0948 411 717
Erika Nógrádiová

Respond to the offer