Hľadáme šikovných skladníkov! Miesto práce - Nitra, kmeňový stav - doba neurčitá, príspevok na ubytovanie 150€

Job offer detail

Typ práce:

AUTOMOTIVE A INÝ PRIEMYSEL
LOGISTIKA, OBCHOD A SLUŽBY
LOGISTIKA, OBCHOD A SLUŽBY - DOPRAVA - Vodič VZV
LOGISTIKA, OBCHOD A SLUŽBY - LOGISTIKA , NÁKUP - Skladník

Náplň práce:

- prebaľovanie a označovanie prijatého materiálu
- preberanie materiálu a jeho 100% kontrola
- zásobovanie výroby materiálom a komponentmi podľa výrobných plánov
- manipulácia so skladovými zásobami
- príjem a vyskladňovanie skladových zásob
- inventúry

Požadujeme:

- stredoškolské vzdelanie
- predchádzajúca pracovná skúsenosť v sklade výhodou, ale nie nutnosťou
- dobrý zdravotný stav
- zodpovednosť

Benefity:

- 13.ty plat
- doprava z/do práce ZADARMO ( zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Trnava, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno)
- príspevok na ubytovanie 150 eur (nad 100 km)
- mesačný Bonus vo výške 5%-15%
- zmluva hneď na dobu neurčitú
- stravovacia karta hradená nad rámec zákona
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- práca v renomovanej zahraničnej spoločnosti
- možnosti odborného, kariérneho a platového rastu
- za odpracované dni a sviatky nárok na stravný lístok

Lokalita:

Nitra, Nitriansky kraj

Plat:

od 700,- eur brutto+ príplatky + individuálne hodnotenie

Typ pracovného pomeru:

plný úväzok

Vzdelanie:

stredoškolské bez maturity

Popis spoločnosti:

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa logistikou.

421911956358
Jana Maňkošová

Respond to the offer